Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją jaka panuje na świecie, nasz firma cały czas działa w trybie home office. Nasi konsultanci służą swoim wsparciem, wystarczy skontaktować się ze swoim opiekunem bądź przesłać informację poprzez system zgłoszeń AION. Na każde Państwa zapytanie odpowiedzą nasi Konsultanci, a także doradzą co można zmienić w systemie bądź, jak należy postąpić w danej sytuacji.

Uruchomiliśmy dla Państwa dodatkowy program, który będzie funkcjonował w najbliższym okresie 3 miesięcy (od kwietnia do czerwca), którego zakres obejmuje:

  1. Dodatkowe bezpłatne godziny wsparcia merytorycznego miesięcznie,
  2. Bezpłatne konsultacje z naszym Działem Prawnym, w kwestiach związanych z wynajmem nieruchomości oraz działalnością biznesową. Dzięki temu, każdy nasz Klient od dziś będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji w wymiarze 1,5h w aspektach związanych z nieruchomościami lub biznesem.

W przypadku chęci skorzystania z jednego lub obydwu punktów „programu wsparcia” prosimy o kontakt z Państwa Opiekunami, którzy skierują informację do odpowiednich osób, tak abyśmy mogli Państwu spróbować pilnie pomóc.

Mamy nadzieje, że obecną sytuacja będzie dobiegała końca, zachęcamy do pozostania w domu i dbania o swoje zdrowie.

 

Z życzeniami zdrowia!