Elektroniczne akta osobowe pracowników

Zobacz prezentację
IWQ Dossier
Moduł popularnie nazywany e-teczką to doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy bez względu na liczbę zatrudnianych pracowników.
IWQ Dossier to odpowiedź na potrzebę naszych Klientów dotyczącą prowadzenia w łatwy, przejrzysty
i uporządkowany sposób dokumentacji personelu w zakresie:
– akt osobowych personelu – A B C D;
– dokumentacji związanej ze stosunkiem zatrudnienia – urlopy wypoczynkowe, ewidencja czasu pracy, BHP, listy płac.
Do dokumentów przechowywanych w systemie są przyporządkowane (w odrębnych plikach XML) metadane, a każdy dokument można skutecznie wyszukać m.in. na podstawie metadanych dzięki czemu spełnione są wymogi Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 grudnia 2018r. w sprawie dokumentacji pracowniczej. Moduł ponadto został wzbogacony o dodatkowe funkcjonalności które dają możliwość elastycznego zarządzania uprawnieniami użytkowników systemu, a także pozwalają kontrolować terminy przechowywania poszczególnych części akt osobowych oraz dodatkowej dokumentacji pracowniczej.
Zainteresowała Państwa nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu.

Elektroniczne akta osobowe pracowników – dlaczego warto

tc795zka a w zasadzie szerzej ujmując E-dokumentacja to również wygodna alternatywa dla konwencjonalnej metody przechowywania danych na temat zatrudnionego przez nas personelu. Dzięki przejściu na nowoczesny model, pozwalamy na zwolnienie fizycznego miejsca, które zajęte byłoby przez sterty stron zapełnionych metainformacjami, na rzecz dokumentów w formie elektronicznej, które w zależności od potrzeb mogą być przechowywane na serwerach wewnętrznych klienta jak i w chmurze (czyli serwerowni zdalnych).
Tak przechowywane pliki są nie tylko udogodnieniem dla właścicieli firm, ale również znika ryzyko kradzieży lub stracenia cennych danych podczas pożaru czy powodzi. Także serdecznie zapraszamy do zrobienia dużego kroku w stronę przyszłości swojej firmy i założenia swojemu personelowi e-teczek, które ułatwią pracę wielu działów, w tym księgowości oraz HR, zwiększając przy tym wygodę pracy oraz oszczędności budżetowe.